Mówią o nas

Wypadek komunikacyjny to nic przyjemnego. Ale moment wypadku to tak naprawdę tylko początek… Po nim…

Pierwsze chwile po wypadku zapamiętała najgorzej. Potem jest już nieco lepiej. Jakby przytępione postrzeganie świata…

Studio Piraino, miałem szczęście, że was poznałem.
    
Znam studio Piraino od 7 lat i z tego powodu uważam się za szczęściarza. Powierzyłem im więcej niż jedną sprawę i o wszystkie zadbali na najwyższym poziomie. Cenię ich przede wszystkim za profesjonalizm i dokładność, ale również przyjazność i przystępność. Efekty ich pracy, czyli kwoty odszkodowań zawsze przekraczały moje oczekiwania. Bardzo mi się podobało poczucie bezpieczeństwa i to, że prowadzili mnie krok po kroku od wypadku, aż po otrzymanie odszkodowania.
Wielkie dzięki!
– Roberto Salvi
W skrócie: wysoki profesjonalizm i niezrównana jakość.
    
Znamy się od lat ... i to ty wziąłeś odpowiedzialność za mój wypadek samochodowy. Pokazałeś tym samym, jak bardzo jesteś profesjonalny i że oferujesz usługi na najwyższym poziomie. Wiem, jak wiele pracy w to włożyłeś.
Twoja pomoc była dla mnie bardzo cenna, od samego początku podążałeś za moimi wskazówkami, a wiadomo, że w tak trudnych chwilach i ogólnym zamieszaniu, trudno podejmować właściwe kroki. Częściej popełniamy wiele błędów.
Dziękuję za wszystko, w szczególności za to, że Studio Piraino traktowało mnie profesjonalnie i uczciwie, co z pewnością wyróżnia was na rynku.
– Emanuela Cacciotti
Moje doświadczenia ze Studio Piraino są bardzo pozytywne.
    
Znalezienie takich profesjonalistów jest naprawdę trudne. Profesjonalistów, którzy wiedzieli, jak się leczy obrażenia ciała, i w sprytny i inteligentny sposób wynegocjowali maksymalne odszkodowanie. W niecałe półtora roku po wypadku otrzymałem bardzo satysfakcjonującą rekompensatę i to wszystko dzięki Studio Piraino.
Byli niezwykle delikatni, profesjonalni i cały czas towarzyszyli mi podczas procesu, aż do momentu otrzymania pieniędzy. Dzięki temu czułem, że moja sprawa jest w dobrych rękach. Jestem przekonany, że zamknięcie sprawy w sądzie w tak krótkim czasie, jest oznaką dużej zdolności do pracy. Wszystko dzięki umiejętnościom negocjacji, zrozumieniu potrzeb klienta i sprawieniu, że czuje się bezpiecznie i komfortowo w procesie o odszkodowanie.
Ich praca nie jest łatwa, gdyż często w grę wchodzi starcie z ludźmi na wysokich pozycjach i trudne rozmowy. W przypadku osoby po poważnych urazach fizycznych poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne. Z pewnością Studio Piraino mi je zapewniło. Dziękuję im jeszcze raz, życzę kolejnych sukcesów i szczerze polecam ich usługi.
– Maurizio Guastalla