Uzyskaj maksymalne odszkodowanie za wypadek drogowy

Jeśli zdarzył Ci się wypadek drogowy, przysługuje Ci odszkodowanie. Jego wysokość zależy od rodzaju posiadanego ubezpieczenia oraz tego, kto był sprawcą. Celem ubezpieczyciela jest wypłacenie Ci jak najniższej kwoty, a dzięki naszej pomocy otrzymasz maksymalną rekompensatę. Mamy wieloletnią praktykę i wiemy, jakie działania poczynić, aby nasz klient otrzymał pełne odszkodowanie za doznane szkody i uszczerbek na zdrowiu. Współpracujemy z różnymi organizacjami, kancelariami prawnymi, lekarzami, ekspertami medycznymi. Gwarantujemy kompleksową pomoc w otrzymaniu odszkodowania, czyli m.in. szybką analizę wniosku, pomoc w formalnościach, reprezentowanie w sądzie i negocjacje z ubezpieczycielem. Nie musisz się martwić o koszty, gdyż nie pobieramy zaliczek i rozliczamy się dopiero po otrzymaniu odszkodowania.

  • Pomagamy klientom poszkodowanym w wypadkach drogowym na terenie Włoch lub w innym kraju UE, gdy poruszali się pojazdem zarejestrowanym we Włoszech.
  • Zajmujemy się odszkodowaniami za szkody na drodze doznane przez pieszych, rowerzystów, motocyklistów i kierowców.

Poprowadzimy Cię krok po kroku do momentu, kiedy otrzymasz pieniądze na konto, dlatego nie marnuj czasu i jeżeli zdarzył Cię się wypadek drogowy, skontaktuj się z nami.

DOWIEDZ SIĘ, W CZYM MOŻEMY CI POMÓC.

Opisz krótko swoje zdarzenie, a my skontaktujemy się z Tobą.